כדי להקל על יצירת הקשר
נא למלא את הטופס הבא

טיפולים אסתטיים

– הזרקת שומן עצמי לפנים
– הזרקות וחומרי מילוי
– הזרקת סקין בוסטרס וחומצה היאלורונית
– תיקון חור באוזן
– תיקון צלקות
– הסרת נקודות חן ושומות
– כריתת נבוס
– פילינג כימי
– פילינג לייזר לחידוש העור

טיפולים אסתטיים אפשר להתחיל כבר מגיל צעיר בהתייחס למשל לתיקון צלקות או חורים באוזניים – מגיל שיש שיתוף פעולה של המטופל/ת לטיפול או לפרוצדורה בהרדמה מקומית. טיפולים אסתטיים כגון חומרי מילוי והזרקות אפשר מגיל 18 אך כמובן שאין צורך בגיל הזה למילוי קמטים או טיפול בקמטי הבעה וזה לרוב מתחיל משנות העשרים המאוחרות.

הזרקות בכמויות קטנות משתקות שרירים לכשלושה חודשים ובכך מטפל בקמטי ההבעה שנובעים מתנועת יתר של שרירים – קמטי ההבעה שמטופלים בהזרקות הם קמטי ההבעה במצח, בגלבלה (הקמטים בין הגבות) והקמטוטים לצדי העיניים (Crow's Feet).
חומצה היאלורונית הוא חומר טבעי שקיים אצלנו בעור ומספק לו יציבות, גמישות וחיוניות. חומרי מילוי שמיוצרים מחומצה היאלורונית מספקים מילוי לקמטים וכן להחזרת נפחים ופיסול פנים בצורה בטוחה ויעילה. החומצה מחזיקה לתקופה בין 6 חודשים לשנה וחצי בתלות במיקום ההזרקה (אזורים תנועתיים כגון השפתיים גורמים לספיגה מהירה יחסית).
סקין בוסטרס הם שם מסחרי למוצר שמכיל חומצה היאלורונית מדוללת יחסית ולא מיוצבת שמוזרקת לעור לא בשביל להחזיק נפח אלא בכדי להחזיר חיוניות וברק ורעננות לעור. הוכח שהזרקת חומצה היאלורונית שטחית לתוך העור גורמת לו להתחדש ולהעלות את כמות ההידרציה וכמות הסיבים האלסטיים שבו מה שמשפר את איכות העור.

התשובה היא לא, אף פעם אי אפשר להעלים צלקת לחלוטין. מצד שני אפשר לשפר צלקות ולפעמים לגרום להן להיות כמעט בלתי נראות על ידי שימוש במגוון טכניקות – מילוי צלקות שקועות עם חומרי מילוי, השטחת צלקות מורמות על ידי הזרקת סטרואידים ושימוש ביריעות סיליקון וכן הסוואת צלקות על ידי שימוש בלייזר שמוריד את הפיגמנטציה בצלקת. במקרים מסוימים צריך להסיר את הצלקת ולהחליפה בצלקת חדש אך טובה שנסגרת בטכניקה טובה – חלק מהמומחיות של כירורגים פלסטיים.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות

התגעגענו!

לאחר שעבדנו במתכונת חירום בתקופת הקורונה, מרכז כירורגי שוורץ-ארד חזר לעבוד במתכונת שיגרה בהתאם להנחיות משרד הבריאות.