כדי להקל על יצירת הקשר
נא למלא את הטופס הבא

  כירורגיה פה ולסת

  כירורגיית פה ולסת היא תחום רחב מאוד. זו התמחות שאורכת 6 שנים מעבר ללימודים הבסיסיים. רופאים שהתמחו בתחום מטפלים בלסתות, ברקמות (הן הרכות והן הקשות), ולמעשה בכל אזור הפנים, כולל הצוואר.
  יש להם ידע נרחב בתחום הפה והלסת בכול הקשור לשיטות הטיפול, האנטומיה, הטיפול התרופתי הרלבנטי, שמירה על סטריליזציה ואזור עבודה נקי ועוד.
  תכניות הטיפול נעזרות בהדמיית מחשב.

  * השתלות שיניים
  * מחסור בשן בודדת או בכל השיניים בלסת שלמה
  * טיפול בחוסר עצם והשתלות עצם.
  * שן שלא ניתן לשקם אותה, שן כלואה, שן בינה, שן שכותרתה נהרסה או שן ניידת עקב חבלה
  * מחלת חניכיים במצב מתקדם
  * בלוטות רוק סתומות / נפוחות בגלל ציסטה, דלקת, גידול או אבן
  * קשיים בלעיסה ובבליעה
  * בעיות בדיבור שנובעות ממבנה הלסתות
  * מנשך לקוי – שפוגע הן באסתטיקה של אזור הפה והן בתפקוד המיטבי
  * לסת בולטת / נסוגה
  * כאבים כרוניים בלסתות
  * א-סימטריה בפנים
  * טיפול בסיבוכים.

  רופא פה ולסת מיומן לבצע השתלות שיניים גם כשיש מחסור בעצם באמצעות הרמת רצפת הסינוס ורצפת האף, השתלות עצם בלסת התחתונה והעליונה, עקירת שיניים, וניתוחים אורתוגנטים למיקום נכון של הלסתות (אסתטי ופונקציונלי)  כך שזמן הריפוי יהיה קצר וההחלמה קלה.  בנוסף, ניקז בלוטות רוק חסומות בעזרת טכנולוגיה אנדוסקופית ייעודית, פתירת בעיות אקוטיות הקשורות למפרקי הלסת TMJ ושרירי הלעיסה באמצעות ארתרוסקופיה של מפרק הלסת ודרכים נוספות, לבצע שטיפה של מפרק הלסת (פעולה שנקראת ארתרוצנטזיס) במטרה להקל על כאבים עקב בצקת במפרק או התרופפות של הרצועות שתפקידן הוא להחזיק את הדיסק במפרק, ועוד.

  כמו כן, מבצע כירורג פה ולסת ניתוחים אורתוגנטיים שמתקנים ליקויים מולדים אשר באים לידי ביטוי בקשיים בלעיסה ובבליעה, הפרעות בדיבור, מנשך פתוח או סגור, נשימה לא מיטבית, א-סימטריה בפנים ובעיות נוספות. ניתוחים אורתוגנטיים מספקים מענה לתופעות הנ"ל (אסתטי ופונקציונלי) גם כשהמקור שלהן אינו גנטי אלא חבלה.

  רק רופא פה ולסת בעל ניסיון רב יודע לאבחן בכל מקרה את שורש הבעיה, ובהתאם לבחור את שיטת הטיפול המתאימה ביותר לכל מטופל ומטופלת. אבחון נכון ותוכנית טיפול מתאימה הינה נושאים מרכזיים ועיקרים ונדרשים ניסיון עשיר ומיומנות מושלמת בכל פעולה ופעולה שמבצע מומחה פה ולסת, ובפרט אלה המורכבות מטבען כמו ניתוח אורתוגנטי, ארתרוסוקפיה של מפרק הלסת, שטיפת המפרק, ניקוז בלוטות רוק, העמסה מידית, השתלות ועוד.

  בחירה נכונה של מומחה פה ולסת נשענת לא "רק" על ניסיון, אלא גם על מספר איכויות חשובות נוספות. בפרט נדרשים אנשי מקצוע בתחום להקפיד על:
  * שימור הקיים ככל האפשר
  * התעדכנות מתמדת לגבי טכנולוגיות חדשניות ושיטות טיפול שפותחו בתחום
  * מעקב צמוד – כירורג פה ולסת מיומן מתעד באופן מפורט כל פעולה, כך שניתן יהיה לעקוב אחרי מצבם של המטופלים לאורך השנים ולהציע להם בכל נקודת זמן את הפתרון האופטימלי
  * מקצוענות מלאה בכל טיפול וטיפול
  * סטריליזציה ואיזור עבודה נקי

  ד"ר דבורה שוורץ ארד היא מומחית בעלת שם עולמי בתחום כירורגיית הפה והלסת. הרזומה שלה כולל בין השאר את ריכוז המחלקה לכירורגיית פה ולסת באוניברסיטת תל-אביב במשך שנים רבות, פרסום שלל מאמרים בעיתונות הבינלאומית וגם כאן בארץ, ביצוע מחקרים רבים בנושאים הקשורים להשתלות והשתתפות פעילה בלמעלה מ-100 כנסים מדעיים בכל רחבי העולם.

  היכולות המקצועיות המרשימות והיושרה הגבוהה של ד"ר שוורץ ארד באות לידי ביטוי מלא במרכז שהקימה. מרכז שוורץ ארד שוכן ברמת החייל שבצפון ת"א, וכולל שני חדרי ניתוח מתקדמים ומאובזרים במיטב הציוד הקיים כיום בתחום, שלושה חדרי טיפולים משוכללים ונוחים והינו בעל רישוי להרדמה כללית ולסדציה עמוקה. המרכז פועל ברישוי משרד הבריאות לכירורגיה בינונית ואשפוז עד 24 שעות.

  כל כירורג פה ולסת שעובד במרכז הוא בעל ניסיון רב ומחויבות מרבית להצלחת כל טיפול אצל כל לקוח ולקוחה. דגש חשוב נוסף במקום הוא האווירה האקסקלוסיבית, וכמו כן מושקעת תשומת לב רבה בהבטחת פרטיות מלאה ללקוחות.

  03-5497368
  שינוי גודל גופנים
  ניגודיות