עיצוב שפתיים

גם כשאידיאל היופי משתנה כל הזמן, שפתיים מלאות וסימטריות הן חלק בלתי נפרד מפנים מרשימות. מבנה השפתיים וכך גם הגודל והעובי שלהן, משתנים עם השנים. ככל שאנחנו מתבגרים ומתבגרות, הנפח של השפתיים יורד. תופעה נוספת היא ספיגת עצמות הלסת, וכתוצאה מכך מתרחשת 'נפילה' של השפתיים. 

עיבוי ומילוי שפתיים נפולות, חסרות נפח או א-סימטריות אפשריים באמצעות הזרקת חומצה היאלורונית או באמצעות הזרקת שומן עצמי.

במרבית המקרים הזרקת חומרי מילוי לשפתיים מתבצעת תחת הרדמה מקומית. טיפול עיצוב שפתיים מחייב תשומת לב לפרטים, ובמיוחד להתאמה מדויקת בין השפה העליונה לשפה התחתונה, ובין השפתיים לפה, לשיניים ולמבנה הפנים – כך שהתוצאה תהיה חיוך מושלם.

  צרו קשר - אנחנו כאן בשבילכם
  עיצוב שפתיים

  עוד במרכז

  חיוך חושף חניכיים
  חיוך חושף חניכיים

  יש מספר דרכים אפקטיביות מאוד להתמודד עם חיוך חושף חניכיים (Gummy Smile). אבחון מדויק של הגורם לחשיפת החניכיים הוא הבסיס לבחירת הטיפול המיטבי, ולשיפור ניכר במראה ובדימוי העצמי.

  לפרטים נוספים
  למינציה לחיוך מושלם
  למינציה לחיוך מושלם

  ציפוי שיניים הוא הליך מהיר, פשוט ונטול כאב שמקנה לקשת השיניים מראה אחיד ומרשים. הלמינציה מומלצת במקרים של פגמים אסתטיים כגון שבר בשן, מרווחים בין שיניים, גוון עכור, אורך לא מתאים וזווית בעייתית

  לפרטים נוספים
  אזור אסתטי – שיניים קדמיות
  אזור אסתטי – שיניים קדמיות

  טיפול באזור השיניים הקדמיות משפר את הנראות שלהן, מבטיח חיוך מושלם ותורם גם לבריאות כל שן. הטיפול מתייחס לגוון, לגודל ולמבנה של השיניים. השילוב בין הכלים הדיגיטליים לניסיון הרב של צוות המומחים שלנו מוביל לתוצאות מדהימות

  לפרטים נוספים
  נגישות