רפואת הפה

תחום חשוב ברפואת השיניים הינו אבחון וטיפול במחלות שונות המתפתחות בחלל הפה לרוב כתוצאה מבעיה בריריות (רקמות רכות) לדוגמא:
פטריות, אלרגיות, מחלות עור שמתפתחות על הלשון או על גבי החניכיים וכו.
פעמים רבות מדובר על תוצר של מחלה או סנדרום ממנו סובלים בין אם מדבר על סכרת, אוסטאופוריזיס, בעיות בקרישיות דם או בעיה אונקולוגית, לכן – אבחון מוקדם וטיפול מהיר קריטים ויכולים למנוע סיבוכים עתידיים.

מתי חשוב להגיע ליעוץ ואבחון?
הופעת פצעים בחלל הפה (אפטה, הרפס, נגעים), חיפוי לבן לרוב על הלשון (קנדידיה פטריה), ריח / טעם רע מהפה, לשון גאוגרפית. סנדרום הפה השורף לדוגמא לשון, חיך, רצפת הפה, יובש בפה (תת תפקוד בלוטת רוק או כחלק ממחלות), כתמים לבנים/אדומים/סגולים או אם חשים בכאב, שריפה, קושי באכילה

אבחון מוקדם מציל חיים!
פנו אלינו לשאלות ותאום יעוץ עם מומחה

  צרו קשר - אנחנו כאן בשבילכם
  תמונת טיפול רפואת הפה

  עוד במרכז

  השתלות שיניים
  השתלות שיניים

  שתל דנטלי הנו למעשה תחליף לשורש שן שחסרה או נעקרה. "שורש" זה מוחדר ללסת ובכך מחליף את שורש השן הטבעית החסרה. שתלים דנטליים קיימים בצורות, גדלים ופני שטח שונים.

  לפרטים נוספים
  ציסטות ונגעים בחלל הפה
  ציסטות ונגעים בחלל הפה

  ישנם מס' סוגים של ציסטות המתפתחות בחלל הפה ובעצמות הלסתות. הציסטה הינה חלל פתולוגי מצופה תאים (אפיתל) המקיף חומר נוזלי או גבישי. הציסטה יכולה להתפתח באזור רקמות רכות: שפתיים, חניכיים, לשון, חך, או באזור העצם (הלסת).

  לפרטים נוספים
  ניתוחי סנטר - אסימטריה, פיסול סנטר
  ניתוחי סנטר - אסימטריה, פיסול סנטר

  פיסול סנטר אפשרי הן באמצעות שתל והן באמצעות הזזת עצם הסנטר למיקום שיבטיח מראה מחמיא. שני סוגי ניתוחי הסנטר נחשבים פשוטים יחסית, וניתן לחזור לשגרה כמעט מלאה מיד לאחריהם

  לפרטים נוספים
  נגישות