שיקום הפה ואסתטיקה

שיקום דנטלי הינו תחום התמחות העוסק בהחזרת התפקוד התקין ובמיצוב השיניים והלסתות. שיקום פה כולל סתימות, כתרים, גשרים, שיניים תותבות, השתלות שיניים ואת כל נושאי האסתטיקה של הפנים ושל החיוך. במרכז כירורגי שוורץ-ארד מתקיימים טיפולים אסתטיים רבים ובהם:

– סתימות בצבע השן – שחזורים

– סגירת מרווחי שיניים

– עיצוב צורת השן

– שיקום אזור אסתטי – שיניים קדמיות

– שחזורי חרסינה – כתרים, גשרים ותותבות

– שיקום על גבי שתלים

– שיקום בלסת מחוסרת שיניים

כל הטיפולים מבוססים על אבחון מקיף ועל עבודת צוות שכולל במידת הצורך לצד כירורג פה ולסתות גם אורתודנט מומחה, פריודונט, טכנאי שיניים ועוד. תחום שיקום הפה והאסתטיקה מציע פתרונות חדשניים ויעילים במיוחד, ועל כן ישנה חשיבות רבה לבחירה נכונה של המרפאה שבה מתבצע הטיפול.

ליצירת קשר
שיקום הפה ואסתטיקה

עוד במרכז

חשיפת ניב כלוא
חשיפת ניב כלוא

במידה והשן כלואה וטרם בקעה או בקעה באופן חלקי, יש צורך בעקירה כירורגית שן בינה. הכוונה להליך כירורגי בו חושפים את האזור ומבצעים חתך ברקמה, לאחר מכן עוקרים בעדינות את השן ושורשיה ומסיימים בתפירה. במקרים רבים אנו ממליצים על הנחת פלזמה עשירה בפיברין (PRF) שמשמשת כמו "דבק ביולוגי" לצורך זירוז תהליכי הריפוי לאחר העקירה.

לפרטים נוספים
השתלות שיניים
השתלות שיניים

שתל דנטלי הנו למעשה תחליף לשורש שן שחסרה או נעקרה. "שורש" זה מוחדר ללסת ובכך מחליף את שורש השן הטבעית החסרה. שתלים דנטליים קיימים בצורות, גדלים ופני שטח שונים.

לפרטים נוספים
רפואת הפה
רפואת הפה

אבחון וטיפול במחלות שונות המתפתחות בחלל הפה לרוב כתוצאה מבעיה בריריות (רקמות רכות) לדוגמא: פטריות, אלרגיות, מחלות עור שמתפתחות על הלשון או על גבי החניכיים וכו. פעמים רבות מדובר על תוצר של מחלה או סנדרום ממנו סובלים בין אם מדבר על סכרת, אוסטאופוריזיס, בעיות בקרישיות דם או בעיה אונקולוגית, לכן – אבחון מוקדם וטיפול מהיר קריטיים ויכולים למנוע סיבוכים עתידיים.

לפרטים נוספים
נגישות