כדי להקל על יצירת הקשר
נא למלא את הטופס הבא

  ניתוחי פנים

  – מתיחת פנים
  – הרמת פנים
  – ניתוח אף
  – ניתוח עפעפיים
  – הרמת גבות
  – הרמת מצח
  – עיצוב לחיים
  – עיצוב סנטר
  – ניתוח להקטנת/הרמת שפה

  התשובה היא ממש לא. ניתוח מתיחת פנים מתאים לנשים וגברים עם עודפי עור ונפילה של רקמות הפנים שכבר אי אפשר לתקן בעזרת הזרקת חומרי מילוי בכמות קטנה. כאמור הגיל בו אפשר להתחיל לעשות ניתוחי מתיחת פנים מתחיל בתחילת שנות ה40. נשים בנות 30 עם התחלת קמטים ונפילה קלה – עדיף שיסתפקו בריענון עור הפנים, הזרקת חומרי מילוי ובוטוקס – אלו אופציות קלות יותר ללא זמן החלמה כמעט וזולות יותר.

  היום מקובל באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית כי ניתוחים אסתטיים באף מבצעים מגיל 17.

  פיסול פנים מתייחס לשיפור מראה העור על ידי הזרקת חומרי מילוי לאזורים שונים של הפנים על מנת לקבל מראה צעיר יותר והרמוני יותר. הזרקות יכולות להיות לאזור הגבות, שקעי עיניים, עצמות לחיים, הקמטים בצדי הפה ומתחת לפה וכן לסנטר וכן הלסת.
  מתיחת פנים הוא הכלי החזק ביותר להשגת שיפור בקו הלסת (שיפור מראה הבולדוג – JOWLS) טיפול ברפיון בצוואר וכן הסרת עודפי עור. במתיחת פנים ניתן גם לעשות הזרקות שומן שממלאות את הקמטים וגם משוות לעור מראה זוהר וצעיר יותר (בשומן עצמי יש כמות נכבדת של תאי גזע שהוכח שמשפרים את איכות העור).
  אז מה ההבדל? תכלס פיסול פנים זו אופציה זמנית שמחזיקה כשנה שמחזירה נפח ולא מתאימה לפנים עם אלמנט נפילה משמעותי. מאחר ורוב המזריקים כיום אינם מנתחים פלסטיים הם לא יכולים לבצע מתיחות פנים ועל כן מציעים פיסול פנים עם הרבה מזרקי מילוי בעלות שמתקרבת לחצי מעלות של ניתוח מתיחת פנים ואורך חיים קצר בהרבה של התוצאה).

  03-5497368
  שינוי גודל גופנים
  ניגודיות